Bachove esencie - Večná ustaranosť 30 ml

Kód: KNL37
Neohodnotené
€10,16
Skladem (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
30.4.2024
Možnosti doručenia

A obavy menia chemické zloženie mozgu a jeho funkciu. Zvyšujú hladinu stresového hormónu norepinefrínu a znižujú hladinu upokojujúceho hormónu serotonínu. táto kombinácia je užitočná pre tých, ktorí sa o niekoho starajú a často dlhodobo nesú ťažké bremeno fyzickej a psychickej únavy.  

Detailné informácie

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri objednávkach nad 110 EUR
Množstevné zľavy
Množstevné zľavy
Ušetrite pri väčších nákupoch
Vernostné zľavy
Vernostné zľavy
Odmeňujeme vernosť zákazníkov

Podrobný popis

Všetci vieme, že obavy spôsobujú stres. Človek, ktorý sa večne obáva a ľahko sa zľakne aj maličkosti, vytvára v tele negatívne emócie. Obavy, ktoré sú u niektorých ľudí automatické, sú v skutočnosti opakom dôvery. Istý autor napísal, že "obavy sú úroky, ktoré platíme pred príchodom ťažkostí. Obavy sú dôkazom mozgu, ktorý nemá kontrolu; je to hlúpe plytvanie časom v nepríjemnostiach. Ľudia, ktorí trpia úzkosťou, bývajú akýmsi druhom prežúvavcov, ako kravy, ktoré celý deň prežúvajú.

Dokonca aj títo prežívatelia sa zamýšľajú nad skutočnými alebo vymyslenými ťažkosťami, až sú prakticky neschopní myslieť na čokoľvek iné, pokiaľ to nie je nejaká iná starosť. A starosti skutočne menia chemické zloženie mozgu a jeho funkcie. Zvyšujú hladinu stresového hormónu norepinefrínu a znižujú hladinu upokojujúceho hormónu serotonínu. táto kombinácia je užitočná pre tých, ktorí sa o niekoho starajú a často dlhodobo nesú ťažké bremeno fyzickej a psychickej únavy.  

Kombinácia obsahuje nasledujúce esencie:

  • Agrimony - Lopúch 
  • Horec - Gentian bitter 
  • Heather - Heather 
  • Červený gaštan - Červený gaštan 
  • Sporýš lekársky - Vervain officinalis 
  • Biely gaštan - Biely gaštan 

Odporúčané dávkovanie: 4× denne po 4 kvapkách alebo 16 kvapiek do 1 litra vody a upíjať počas dňa

Trvanlivosť a skladovanie: Trvanlivosť zmesí sa obvykle pohybuje medzi dvanástimi týždňami. Je však potrebné uvedomiť si, že trvanlivosť je výrazne ovplyvnená tým, ako so zmesou zaobchádzate. Trvanlivosť skracuje napríklad nevhodné skladovanie (na priamom slnku alebo v teple. Prosíme teda, skladujte esencie v chladničke. Rovnako tak nepriaznivo pôsobí, ak je kontaminované kvapkadlo, k čomu môže dôjsť napríklad jeho odložením mimo fľaštičku alebo dotykom so sliznicou v žiadnom prípade teda kvapkadlo nenechať hlavne deti olizovať.Preto je potrebné zmes pred každým použitím vizuálne skontrolovať.Pri správnom skladovaní a manipulácii je možné expiračnú dobu možno predĺžiť až na 6 mesiacov.

Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 rokov, uchovajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nenahrádza pestrú stravu a vyváženú stravu.

Doplnok Stravy

Vyrobené v ČR

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: