Bachovy esence - Rozhodnost 30 ml

Kód: KNL25
Neohodnotené
€10,16
Skladem (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
30.4.2024
Možnosti doručenia

Táto kombinácia je vhodná pre tých, ktorí sa cítia stratení a nerozhodní. Pomáha vyjasniť a sprehľadniť váš pohľad na svet.

Detailné informácie

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri objednávkach nad 110 EUR
Množstevné zľavy
Množstevné zľavy
Ušetrite pri väčších nákupoch
Vernostné zľavy
Vernostné zľavy
Odmeňujeme vernosť zákazníkov

Podrobný popis

Rozhodný človek je vytrvalý, plný odhodlania a schopný robiť životné a malé rozhodnutia. Rozhodnosť je vlastnosť, ktorá je charakteristická pre veľmi úspešných ľudí, medzi ktorých patria významní športovci a vodcovia. Ak chcete posilniť svoju duševnú silu a lepšie čeliť rôznym výzvam a problémom na ceste za svojimi cieľmi, budete sa musieť stať rozhodným a pracovať na vlastnostiach s tým spojených. Táto kombinácia je vhodná pre tých, ktorí sa cítia stratení a nerozhodní. Pomáha vyjasniť a sprehľadniť váš pohľad na svet.

Kombinácia obsahuje nasledujúce esencie:

  • Cerato - Rožec
  • Hrab - Hornbeam 
  • Mimulus - Poštolka škvrnitá 
  • Scleranthus - Hmerek jednoročný 
  • Vlašský orech - Walnut 
  • Divoký ovos - Mullein

Odporúčané dávkovanie: 4× denne po 4 kvapkách alebo 16 kvapiek do 1 litra vody a upíjať počas dňa

Trvanlivosť a skladovanie: Trvanlivosť zmesí sa obvykle pohybuje medzi dvanástimi týždňami. Je však potrebné uvedomiť si, že trvanlivosť je výrazne ovplyvnená tým, ako so zmesou zaobchádzate. Trvanlivosť skracuje napríklad nevhodné skladovanie (na priamom slnku alebo v teple. Prosíme teda, skladujte esencie v chladničke. Rovnako tak nepriaznivo pôsobí, ak je kontaminované kvapkadlo, k čomu môže dôjsť napríklad jeho odložením mimo fľaštičku alebo dotykom so sliznicou v žiadnom prípade teda kvapkadlo nenechať hlavne deti olizovať.Preto je potrebné zmes pred každým použitím vizuálne skontrolovať.Pri správnom skladovaní a manipulácii je možné expiračnú dobu možno predĺžiť až na 6 mesiacov.

Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 rokov, uchovajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nenahrádza pestrú stravu a vyváženú stravu.

Doplnok Stravy

Vyrobené v ČR

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: